lebed_michael (lebed_michael) wrote in yhrm,
lebed_michael
lebed_michael
yhrm

Всеукраїнський протест проти ухвалення законопроекту № 2450

Вихід з демократії. Пароль: 2450
 
14 червня о 10:00 на Майдані Незалежності біля Стелли, а також у всіх обласних центрах України на площах біля облдержадміністрацій, відбудеться протест-моб проти ухвалення законопроекту № 2450 "Про порядок організації і проведення мирних заходів". Учасники заходу вважають, що законопроект не відповідає духу статті 39 Конституції України, яка гарантує свободу зібрань, та рішенням Європейського Суду з прав людини щодо свободи зібрань.

Акції відбудуться у формі «анімації з людей», коли учасники створюватимуть фігури, які символічно виражатимуть протест. До уваги операторів та фотографів – знімати акцію варто згори (біля Глобусу під готелем Україна). У Києві також після протест-мобу відбудеться пікетування погоджувальної ради депутатів за адресою Грушевського 18/2.
 
Організаторами акції є незалежні громадські організації та студенти з різних ВНЗ України.
Координатор акції - Василь Гацько – (067)-3287246

З додаткових питань щодо регіональних акцій звертайтеся до Андрія Сидоренка – (067)-5969392.
 
Довідково: Підготовлений до другого читання у Верховній Раді законопроект встановлює 4-денний термін повідомлення про зібрання (сьогодні згідно Конституції України конкретний термін не встановлено), що унеможливить у багатьох випадках реагування громадськості на важливі події суспільного значення. Запроваджене у проекті поняття «спонтанне мирне зібрання» визначене настільки нечітко, що сприятиме багатократному повторенню інцидентів, подібних до подій у харківському парку Горького, коли громадські активісти намагались протистояти вирубуванню дерев. Законопроект містить інші обмеження.
a
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments